Spam Master (8.x-1.0-rc22) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: More
eo: Pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Version
eo: Versio

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Signatures
eo: Subskriboj
