Spam Master (8.x-1.0-rc23) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: More
ast: Más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Options
ast: Opciones

en: Configuration
ast: Configuración

en: Signatures
ast: Robles
