Spam Master (8.x-1.0-rc23) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: More
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Signatures
gu: હસ્તાક્ષરો

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧
