Spam Master (8.x-1.0-rc25) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: More
ro: Mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Version
ro: Versiune

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Options
ro: Opțiuni

en: Configuration
ro: Configurație

en: Signatures
ro: Semnături

en: About
ro: Despre
