Spam Master (8.x-1.0-rc26) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо
