Spam Master (8.x-1.0-rc27) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: More
km: បន្ថែម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Signatures
km: ​ហត្ថលេខា

en: About
km: អំពី
