Spam Master (8.x-1.0-rc29) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: More
mr: अधिक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Configuration
mr: संरूपण
