Spam Master (8.x-1.0-rc30) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: More
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
