Spam Master (8.x-1.0-rc31) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: More
hi: अधिक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Version
hi: संस्करण

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: Options
hi: विकल्प

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Signatures
hi: हस्ताक्षर

en: About
hi: के बारे में
