Spam Master (8.x-1.0-rc31) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: More
tr: Devamı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Version
tr: Sürüm

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Honeypot
tr: Bal küpü

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Signatures
tr: İmzalar

en: About
tr: Hakkında
