Spam Master (8.x-1.0-rc32) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: More
cy: Mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Version
cy: Fersiwn

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Signatures
cy: Llofnodion
