Spam Master (8.x-1.0-rc32) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: More
eu: Gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Signatures
eu: Sinadurak

en: About
eu: (r)i buruz
