Spam Master (8.x-1.0-rc32) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: More
ug: داۋامى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Signatures
ug: ئىمزا

en: About
ug: ھەققىدە
