Spam Master (8.x-1.0-rc34) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Version
ar: النسخة

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Signatures
ar: التوقيعات

en: About
ar: حول
