Spam Master (8.x-1.0-rc34) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: More
hr: Više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Version
hr: Inačica

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Options
hr: Opcije

en: Configuration
hr: Postavke

en: Signatures
hr: Potpisi

en: About
hr: Opis
