Spam Master (8.x-1.0-rc35) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Configuration
mg: Fanamboarana
