Spam Master (8.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
