Spam Master (8.x-1.0-rc40) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: More
it: Altro

en: Yes
it: Sì

en: Version
it: Versione

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Options
it: Opzioni

en: Configuration
it: Configurazione

en: Signatures
it: Firme

en: About
it: Informazioni
