Spam Master (8.x-1.0-rc41) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: More
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Version
te: సంచిక

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Signatures
te: సంతకాలు

en: About
te: గురించి
