Spam Master (8.x-1.0-rc42) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: More
nl: Meer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Version
nl: Versie

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Signatures
nl: Handtekeningen

en: About
nl: Over
