Spam Master (8.x-1.0-rc7) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: More
is: Meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáfa

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Signatures
is: Undirskriftir

en: About
is: Um
