Spam Master (8.x-1.0-rc8) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: More
lt: Daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Signatures
lt: Parašai

en: About
lt: Apie
