Spam Master (8.x-1.74) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: Contact
fa: تماس

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Signatures
fa: امضاها

en: 1
fa: ۱

en: Registration
fa: عضویت
