Spam Master (8.x-1.89) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Comment
sk: Komentár

en: Signatures
sk: Signatúry

en: Registration
sk: Registrácia
