Spark (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Find content
is: Finna efni

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.
