Spark (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Log message
af: Logboodskap

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Libraries
af: Biblioteke
