Spark (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
