Spark (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ
