Spark (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Find content
ka: შიგთავსის ძიება

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება
