Spark (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Find content
ne: बिषयवस्तु खोज्नुहोस्

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
