Sparkpost email (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Input format
is: Inntakssnið

en: API Key
is: API Lykill

en: Send
is: Senda

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: About
is: Um

en: Sender name
is: Nafn sendanda

en: -- Select --
is: -- Velja --
