Sparkpost email (3.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Debug
ca: Depuració

en: From name
ca: Nom del remitent

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: About
ca: Detalls

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Sender email
ca: Correu electrònic del remitent
