Sparkpost email (3.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող
