Sparkpost email (3.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: API Key
lt: API raktas

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Debug
lt: Derinimas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Email options
lt: El. pašto nustatymai

en: About
lt: Apie
