Sparkpost email (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Recipient
ne: प्रापक

en: About
ne: बारेमा
