Sparkpost email (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Send
sk: Odoslať

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Debug
sk: Ladenie

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Email options
sk: Nastavenia e-mailu

en: About
sk: Informácie o

en: SettingsForm
sk: Formulár s nastaveniami
