Sparkpost email (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: Send
eu: Bidali

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Debug
eu: Araztu

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Sender email
eu: Bidaltzailearen posta elektronikoa

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
