Sparkpost email (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Send
th: ส่ง

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง

en: Sender email
th: อีเมลผู้ส่ง
