Sparkpost email (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Input format
ast: Formatu d'entrada

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu
