Sparkpost email (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Input format
fr: Format de saisie

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Send
fr: Envoyer

en: Recipient
fr: Destinataire

en: From name
fr: Nom de l'expéditeur

en: From address
fr: Adresse de l'expéditeur

en: Email options
fr: Options de courriel

en: About
fr: À propos

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Sender name
fr: Nom de l'expéditeur

en: Sender email
fr: Adresse de courriel de l'expéditeur

en: Send test mail
fr: Envoyer le courriel de test

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --
