Sparkpost email (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Input format
jv: Format inputan

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima

en: About
jv: Ngenani
