Sparkpost email (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Input format
sv: Inmatningsformat

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Send
sv: Skicka

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Debug
sv: Felsök

en: From name
sv: Från namn

en: From address
sv: Svarsadress

en: Email options
sv: Alternativ för e-post

en: About
sv: Om

en: Sender name
sv: Avsändarens namn

en: Sender email
sv: Avsändarens e-post

en: -- Select --
sv: -- Välj --
