Sparkpost email (8.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Input format
ug: كىرگۈزۈش فورماتى

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە
