Sparkpost email (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: API Key
pl: Klucz API

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: Debug
pl: Debugowanie

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Email options
pl: Opcje e-mail

en: About
pl: O stronie

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Sender email
pl: E-mail nadawcy

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --
