Sparkpost email (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Input format
pt: Formato de introdução de conteúdos

en: API Key
pt: Chave API

en: Send
pt: Enviar

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Debug
pt: Depuração

en: From name
pt: Nome do remetente

en: From address
pt: Endereço do remetente

en: Email options
pt: Opções de email

en: About
pt: Sobre

en: Sender name
pt: Nome do remetente

en: Sender email
pt: Email do remetente

en: Api key
pt: Chave da API

en: Send test mail
pt: Enviar e-mail de teste

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --
