Sparkpost email (8.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Input format
ru: Формат ввода

en: API Key
ru: Ключ API

en: Send
ru: Отправить

en: Recipient
ru: Получатель

en: Debug
ru: Отладка

en: From name
ru: Имя отправителя

en: From address
ru: Адрес отправителя

en: Email options
ru: Настройки e-mail

en: About
ru: Информация

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Sender name
ru: Имя отправителя

en: Sender email
ru: E-mail адрес отправителя

en: -- Select --
ru: -- Выбор --
