Sparkpost email (8.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Send
he: שלח

en: Recipient
he: נמען

en: Debug
he: אתר באגים

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Email options
he: אפשרויות דוא"ל

en: About
he: אודות

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
