Sparkpost email (8.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
