Sparkpost email (8.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Input format
tr: Girdi biçimi

en: Send
tr: Gönder

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: About
tr: Hakkında

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Sender name
tr: Gönderenin adı

en: Sender email
tr: Gönderenin e-postası

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
