Sparkpost email (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Input format
da: Inputformat

en: API Key
da: API-nøgle

en: Recipient
da: Modtager

en: From name
da: Afsendernavn

en: From address
da: Afsenderadresse

en: Email options
da: E-mail-indstillinger

en: About
da: Om

en: Sender name
da: Afsendernavn

en: Sender email
da: Afsenderadresse

en: -- Select --
da: --Vælg--
